Menu

Nowinki marketingowe

Witaj na stronie, z której dowiesz się wszystkiego, co w marketingowej trawie piszczy.

Ile powinien kosztować kurs na wózki jezdniowe?

Szukasz dobrego szkolenia w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego? To dobrze trafiłeś, bo to właśnie my zajmujemy się takimi kursami i tak się składa, że jesteśmy najlepszą firmą w Łodzi, niewykluczone też, że znajdujemy się na podium na liście firm ogólnopolskich. Odpowiadamy dzisiaj na jedno podstawowe pytanie: Ile powinien kosztować kurs na wózek widłowy? Jakie są czynniki wyznaczające cenę tego produktu?

Nie może być za drogi...

Znamy firmy, które całkowicie przesadzają w zakresie ceny kursów 2wjo: 700 zł, 1000 zł. To jest jakiś żart i od razu to piszemy, że nie warto się godzić na tego typu traktowanie. Nie wiem, w jaki sposób firma musiałaby się prezentować, z czego musiałby się składać taki program, bym był w stanie zapłacić za niego aż tyle.

...Ale swoją ceną również musi mieć

Zawsze w kwestii sprzedaży jest tak, że szukamy optymalnych rozwiązań. Oczywiście, że można zrobić kurs 2wjo za 100 czy 200 złotych. Zadam jednak analogiczne pytanie: co on będzie w sobie zawierał? Nie chcę w żaden sposób nikogo atakować moimi zdaniami, ale prawda jest taka, że kurs na wózki nie może być ani za drogi, ani zbyt tani – dlaczego? Ponieważ wszystko ma jakąś określoną cenę i coś musi się na taką cenę składać.

Od czego to zależy?

Normalna cena kursu to ok. 500 zł. Urządzenia, które firma szkoleniowa ma na stanie muszą być odpowiednio często dozorowane, ich kupno również wymaga sporego nadszarpnięcia budżetu firmowego. Jeśli chcemy, by taka inwestycja się nam zwróciła, powinniśmy ustalić cenę, która będzie przyjazna dla naszych klientów, ale również pozwoli odzyskać zainwestowane pieniądze. Dlatego dziwi nas kurs na wózki widłowe w cenie 100 zł – aż boimy się zapytać, w jakim stanie muszą być te maszyny...

Gdzie szukać najlepszych kursów na wózek widłowy w Łodzi?

Naszym zdaniem najlepsze kursy na wózki widłowe można zrobić w Łodzi, ul. Praska 5/7 w firmie Centrum Szkoleń. Jest to firma z solidnymi podstawami, tradycjami i działająca na rynku bardzo aktywnie. Osobiście polecamy.